DOMOVKONTAKT

Vstopite v stik z nami!

Kontaktirajte nas!

Če želite vstopiti v stik z Avtoprevozništvo Daniel Fijavž d.o.o., nas pokličite ali nam pišite po e-pošti. Kontaktni podatki so zapisani spodaj.
LOKACIJI
I. STRANICE
KRIŽEVEC 59, 3206 STRANICE 
II. SLOVENSKA BISTRICA
Žolgarjeva ulica, 2310 Slovenska bistrica
LOKACIJA

AVTOPREVOZNIŠTVO, DANIEL FIJAVŽ D.O.O.
Spodnje Stranice 16a, 3206 Stranice, Slovenija

TELEFON

+386 35 762 795
+386 35 762 147

FAX

+386 35 762 132

DISPONENTI
Sandra Fijavž Žnidaršič
00386 2292 76 22
sandra@danielfijavz.eu

Daniela Fijavž Ošlak
00386 2292 76 24
daniela@danielfijavz.eu

Julija Fijavž
00386 2292 76 23
julija@danielfijavz.eu

Milan Pogladič
00386 2292 76 25
milan@danielfijavz.eu

Marko Rušnik
00386 2292 76 26
marko@danielfijavz.eu

Renato Majer
00386 2292 76 27
renato@danielfijavz.eu

Romana Kovačič
00386 2292 76 30
info@danielfijavz.eu

ADMINISTRACIJA:
Monika Majer
00386 2292 76 29
monika@danielfijavz.eu

PRAVNIK:
Suzana Fijavž Anderlič
00386 2292 76 34
suzana@danielfijavz.eu

VODSTVO
DIREKTOR
Daniel Fijavž
daniel.fijavz@siol.net

RAČUNOVODSTVO
Milena Fijavž
00386 2292 76 21
milena@danielfijavz.eu

RAČUNOVODSTVO
Barbara Žavski
00386 2292 76 28
barbara@danielfijavz.eu

TRANSHEAD DANIEL FIJAVZ TRANSPORT & LOGISTIK GMBH
OTTOBRUNNERSTRASSE 6
81737 MÜNCHEN
Tel:+49/89-897031-0
Fax:+49/89-897031-20
info@transhead-daniel-fijavz.de
DISPONENT:
Robert Roškar

© 2020 Copyrights Daniel Fijavž d.o.o.